PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395342}

Evangelion 1.01: (Nie) jesteś sam

Evangelion Shin Gekijōban: Jo
7,4 4 293
oceny
7,4 10 1 4293
5,5 2
oceny krytyków
Evangelion 1.01: (Nie) jesteś sam
powrót do forum filmu Evangelion 1.01: (Nie) jesteś sam

Uważam, że ten film jest bardzo fajnym pomysłem. Przypomina nam o starym serialu 1995. Co do filmu ... uwielbiam anime, a to szczególnie. NGE jest ( jak dla mnie ) pozycją obowiązkową. Lepsze efekty, nowe wątki ... to pozwala spojrzeć na fabułę bardziej zrozumiale. Oczywiście nie ma tu wszystkiego co w anime, np. wszystkie anioły. Jedyny minus to trochę ... mało akcji w niektórych momentach. Jak przeczytałem jest to pierwsze 8 odcinków w streszczeniu. Ten film został wydany w Polsce przez Anime-Gate. Czekam na drugi film ( wydanie polskie ). Polecam z całego serca. Jedynie szkoda, że nie ma jeszcze dwóch części ( Evangelion 3.0, Evangelion: FINAL ).

wamakar

A dlaczego niektórzy podają 1.11 inni 1.01 i dlaczego nie może być po prostu samej jedynki?

ocenił(a) film na 9
wilczekstepowy

To zależy od wersji filmu. Wersja 1.01 jest pierwsza, a 1.11 jest edycją rozszerzoną. Z tego co mi się wydaje to dodano pare scen.

ocenił(a) film na 9
wilczekstepowy

Oglądałem tylko wersje 1.11 więc ciężko mi powiedzieć

wamakar

Aha, faktycznie może o to chodzić. Dziękuję za wyjaśnienie. :)

ocenił(a) film na 9
wilczekstepowy

1.01 jest praktycznie nie do zdobycia (wersja wyświetlana tylko w Japońskich kinach). 1.11 to wszystkie wersje na nośnikach w Japonii + wszystkie wydane poza Japonią

Dealric

Dziękuję Dealric za wyjaśnienie. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones