PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=821611}

Kłamstwo doskonałe

The Good Liar
6,6 18 108
ocen
6,6 10 1 18108
5,3 6
ocen krytyków
Kłamstwo doskonałe
powrót do forum filmu Kłamstwo doskonałe

Przyjemnie popatrzeć na taki film - ze świetnym aktorstwem,z inteligentnym humorem i bez chamstwa na ekranie.Super mi się te przekręty oglądało,a końcówka naprawdę świetna z moją ulubioną sceną czyli "50 tysięcy za każde kłamstwo".W sumie nie ma się co za dużo o tym filmie rozpisywać,by nie zaspojlować - to trzeba zobaczyć.Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Znakomicie zmajstrowane kino - także szczerze polecam. 8/10 !!!

ocenił(a) film na 4
Szpila_1308

Chyba jakiś żart! Przyciężko prowadzona fabuła, zresztą przewidywalna, scena traumy chłopaka w salonie z siostrami i potem gwałtu wręcz niewiarygodna i prawie śmieszna. Zdecydowanie max. 5/10.

dorota_di_filmweb

Mnie to najbardziej zastanawia po co mu te pieniędze. Robi takie rzeczy bo lubi? Sprawia mu to jakaś satysfakcję? Ogólnie początek był ok bo nie wiedziałem czego się spodziewać. Niestety w jakimś newsie o tym filmie, że będzie dostępny na HBO GO, przeczytałem komentarz, że to Helen go wyroluje i cały czas prysł. Jej historia była taka zbyt przesadzona i niewiarygodna, dlatego ja tego nie kupuje pomimo tego, że film oparty na temat jakiejś powieści. Jedynie aktorstwo jest na bardzo dobrym poziomie.

ocenił(a) film na 8
Taio

hmmm historia przesadzona i mało prawdopodobna .... to co można powiedzieć o Matrixie - słaby bo nieprawdopodobny?

ocenił(a) film na 5
kleju30

Zwroty akcji rodem z telenoweli, byłoby 7/10 ale przez zakończenie 5/10.

ocenił(a) film na 9
kleju30

To zastanawianie się: babka zrobi kanciarza w konia czy nie... Dwoje starych szekspirowskich wyżeraczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones