PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491594}
7,8 1 228
ocen
7,8 10 1 1228

Kara no Kyōkai: Mujun Rasen
powrót do forum filmu Kara no Kyōkai: Mujun Rasen
ocenił(a) film na 10
kamilklecina

chomikuj, torrenty - np. nyatorrent, on-line, kupic w sklepie internetowym

kamilklecina

Wujek Google nie gryzie.

toporminator

Kultura nie boli.

kamilklecina

Zachowałem się nie kulturalnie? Po prostu podpowiedziałem gdzie należy szukać.

toporminator

trzeba było sobie darować..

kamilklecina

Dlaczego skoro to najbardziej trafna podpowiedź? Wpisujesz tytuł, dodajesz online albo download zależnie od tego czy chcesz oglądać w przeglądarce czy raczej ściągnąć na dysk. To jedyny sposób, gdyż w sklepach nie znajdziesz, no chyba że ktoś puści w TV, jednak szanse na to znikome.
Polecam do wyszukiwarki dopisać "peb", sam ściągałem.

A i dopasowane napisy ściągnie za Cebie program napi-projekt.

toporminator

nie potrzebnie się uniosłem, przepraszam i mimo wszystko dzięki ;)

toporminator

toporminator - odpowiedź "poszukaj sobie w google" jest mniej więcej tak samo kulturalna, jak gdybym Cię o coś zapytał, a Ty byś powiedział "przeczytaj se w encyklopedii". jeśli chcesz być pomocny, poszukaj linka, jak Ci się nie chce - po prostu sobie daruj

Scarga

nie napisałem "poszukaj sobie w google" bo szukać nie trzeba, wystarczy wpisać to co się chce i jest to na tyle proste że nie muszę dawać żadnych linków bo każdy nawet początkujący użytkownik komputera poradzi sobie z tym w kilka sekund. Poza tym linki na filmwebie do legalnych nie należą...
Druga sprawa to kwestia kultury: gdybyś zapytał np jak się nazywa autor anime, mógłbym Ci po prostu odpowiedzieć zamiast wysyłać do wyszukiwarki. Ale jak szukamy czegoś W INTERNECIE (a nie pytamy o wiedzę ogólną) to korzystamy z np google, najprostsza, najbardziej logiczna i zwyczajnie najtrafniejsza odpowiedź jakiej mogę Tobie udzielić.
No a tak już całkiem zamykając temat, po co odkopujesz tematy z przed roku? Jestem przekonany że autor topicu już dawno użył mózgu i znalazł to czego szukał. Jeśli udało mi się naprowadzić go na właściwą drogę poszukiwań to świetnie, jeśli nie, to jakoś będę musiał z tym żyć.

toporminator

1. sprzed roku czy nie, wciąż na pierwszej stronie filmu i wciąż aktualne
2. to czy coś jest proste czy nie, zależy z grubsza od umiejętności. dla Ciebie może być proste, dla innych nie musi
3. wg mnie kulturalna odpowiedź na pytanie to albo przyznanie się do niewiedzy, albo odpowiedź na nie. odesłać można kogoś do źródła, jeśli skomplikowanie tematyki tego wymaga, a nie do Google czy Wikipedii, bo to tyleż pomocne, co tzw. spuszczenie na drzewo

Scarga

Nie pojmuje czegoś się uczepił, jak szukasz np anime aby obejrzeć online bądź pobrać na dysk to szukasz w google, tak jest łatwo, szybko i przyjemnie. Na filmwebie nie dzielimy się linkami, nie promujemy piractwa, więc czegoż ode mnie oczekujesz?
Przypomnę że autor tematu nie szukał wiedzy, informacji, szukał konkretów, plików. Mogłem mu więc zatem jedyne polecić najłatwiejszy sposób by dotarł do tego czego potrzebuje. Miałem podać mu konkretne strony na których może znaleźć to czego szuka? A może jeszcze miałem mu wyjaśnić krok po kroku jak sobie "spiracić" co tylko chce?? Szukanie nie boli, zapewniam Cię że 5 minut poszukiwań i trochę ruchu dla szarych komórek i góry można przenosić, wystarczy chcieć a nie dostawać wszystko na tacy.

ocenił(a) film na 10
kamilklecina

Shinden anime, znajdziesz pewnie też na Anime Zone. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones