PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706403}

Koszmar córki

A Daughter's Nightmare
5,5 709
ocen
5,5 10 1 709

Koszmar córki
powrót do forum filmu Koszmar córki

Dlaczego nie wytłumaczyli powodu jego postępowania, takie trochę niedopowiedziane.

nathalie34

To było do wywnioskowania, bo pokazali mniej więcej, o co mu chodziło. Przynajmniej ja to zrozumiałam tak, że w jego dzieciństwie mama była chora na gruźlicę i mimo, że się o nią martwił, bo ją kochał i chciał się nią opiekować to jego ojciec/ojczym nie pozwalał mu się zbliżać do niej i sam się nią zajmował (było to pokazane w filmie jako jego wspomnienie) No i rzuciło mu się na psychikę syndrom ''pomagania w chorobie'' - przecież on tym kobietom podawał właśnie leki na gruźlicę i tak usilnie chciał ''pomóc'', czyli chodziło o jego niespełnione ambicje w pomaganiu mamusi.
Mam nadzieję, że mniej więcej zrozumiałe jest to, co napisałam ;))

ocenił(a) film na 4
Kiliana278

Pamiętam to jego wspomnienie , ale odniosłam wrażenie że on chciał matce nie pomóc tylko ją faszerował tymi lekami . Ale dzięki za odpowiedz:-)

ocenił(a) film na 5
nathalie34

Było przecież powiedziane gdy Ariel oglądała zdjęcia Adama z ex żoną (miss Texasu) że chodzi o zastępczy zespół Münchhausena.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zast%C4%99pczy_zesp%C3%B3%C5%82_M%C3%BCnchhausena

ocenił(a) film na 4
Sighma

Musiałam to pominąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones