PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637172}

Lada dzień

Any Day Now
7,3 2 042
oceny
7,3 10 1 2042
Lada dzień
powrót do forum filmu Lada dzień

to już zaczyna być obrzydliwe, homo jak fala moskitów z " Reduty Ordona"

klcw57

Były już hasła typu: gej, najlepszym przyjacielem kobiety. A teraz jeszcze szerzą falę idealnych związków, gotowych, świadomych do wychowywania dzieci. No k.... aż się we mnie gotuje.

ocenił(a) film na 1
Milawa

zdziwisz się jak Ci nie będzie wolno mówić do Mamy Mamo, tylko rodzicu nr 2, a do Ojca rodzicu nr 1, albo odwrotnie

ocenił(a) film na 9
klcw57

Własnie w tym filmie chodzi o to, zeby nie mowic nikomu co mu wolno, a czego nie wolno.
Absurdy dzisiejszej biurokracji to jedno, a nienawiść i wszelkie zło wynikłe z dyskryminacji w historii i współczesnosci swiata to drugie. mnie z kolei obrzydzeniem napawa troszkę co innego niż Ciebie - wycieranie sobie twarzy status quo rodziny by nadać sens własnym uprzedzeniom.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
agnesq11

LOL, najgłupszy post jaki tutaj widziałem od dłuższego czasu :-)

yossarian84

a co w tym glupiego? taki swiat wykreowal juz joe haldeman. propaganda odpowiedzialna za upowszechnienie homoseksualizmu doprowadzila do marginalizacji hetero i kontroli prokreacji

haron29

To super, ale stwierdzenie, że świat się skończy i nastąpi zatrzymanie populacji z powodu homopropagandy, jest oznaką debilizmu. Albo irracjonalnego pesymizmu, czyli w sumie też debilizmu.

yossarian84

nie popadajmy w skrajnosci. popatrz na inny przypadek. niemcy obawiaja sie ze ich spoleczenstwo sie konczy w zwiazku z tym wielu turkow mialo szanse na znalezienie nowej ojczyzny. w polsce tez jest ujemny przyrost. nie powinnismy jeszcze demonizowac sytuacji ale powinnismy myslec o nowych dzieciach

klcw57

Nie da się propagować czegoś co nie jest kwestią wyboru.
Szkoda, że da się oceniać filmy bez wcześniejszego ich obejrzenia.

ocenił(a) film na 1
michi468

to niby ja nie widziałem filmu??? jedyny widz na sali, Kraków, ul św. Tomasza, kino ARS sala Aneks,środa 11.09.2013r. godz. 17.05, nie wpisuję filmów, których nie oglądam, brzydzę się fałszywymi sędziami

klcw57

Niepojęte, jak można przez 1 godź. 37 min. katować się oglądaniem filmu, który napawa obrzydzeniem, i to jeszcze samotnie. Takich wytrwałych kinomanów należałoby nagradzać Medalem Męczeństwa Pierwszej Klasy.

klcw57

Współczuje, że samotnie musiałeś oglądać taki ciekawy film. Oooo teraz możesz się wypowiedzieć

klcw57

Haha dobre, weź raz jeszcze przeczytaj uwagę michi468 to może zrozumiesz co miał na myśli. Jeśli Ci się nie uda, to postaram się wytłumaczyć - tak z dobroci serca.

klcw57

światu przydałby się reset, bo jak się patrzy na to w jaką stronę zmierza to brakuje słów. niedługo pewnie filmy z normalnymi rodzinami typu kobieta + facet + dzieci będą zakazane, bo geje będą urażeni.

ocenił(a) film na 1
nookie

dzisiaj złote lwy też poszły do chyry, księdza geja i do byłej zakonnicy Idy,świat się kręci wokół du py

nookie

No, na bank tak będzie. A za 5 lat geje zostana terrorystami i zaczną strzelać do normalnych rodzin. Wiadomo.

klcw57

Dziwi mnie, że lubujesz się w oglądaniu filmów o gejach, których tak nienawidzisz. To zakrawa na perwersję :)

ocenił(a) film na 10
kangur_msc_CM

Film jest genialny, mówi o tym co niestety nadal jest dla wielu problemem, mam nadzieję że będzie więcej takich produkcji uczących tolerancji. A wszystkim którym wydaje się że mają prawo decydować kto i jak ma żyć daję taką radę - zastanówcie się czy chcielibyście aby inni decydowali o waszym życiu.

klcw57

Wypowiadałem się już wcześniej na temat nowego nurtu w kinie (na przykładzie filmu "W ukryciu"), ale przytoczę tutaj swoją wypowiedź, głównie z uwagi na fakt, że z mojego punktu widzenia, przepis na film (który podałem) sprawdza się również i w tym wypadku.

"W zasadzie przepis na taki film chyba nie należy do najtrudniejszych. Do maszyn losujących konstrukcję homoseksualnej opowieści wrzuca się:
a) płcie,
b) realia (osadzenie historii) - najlepiej jeżeli byłyby to tematy kontrowersyjne lub martyrologiczne,
c) dodatki (w stylu narodowości, wyznań, sposobów postrzegania rzeczywistości przez bohaterów, zawodów, wieku, itp.)
I z takiego sosu możemy tworzyć kolejną ekranizację o nawet najdziwniejszym stopniu skomplikowania (czyt. oryginalność). Proszę zwrócić uwagę na to, że w takim mikserze niepowtarzalność będzie gwarantowana wprost proporcjonalnie do ilości zmiennych, które nawrzucamy. Im będzie ich więcej, tym możemy być bardziej... oryginalni."

Czy i Wy tak nie uważacie?

Na marginesie dodam, że ostatnimi czasy filmów poruszających temat homoseksualizmu powstało dużo! I zanosi się na to, że to tylko rozbieg przed naprawdę długim bombardowaniem. Fani z pewnością poczują sytość.

klcw57

Zaczyna być obrzydliwie katolicko, zero miłosierdzia oraz empatii.
Propagandę to w kraju/na świecie mamy kościelną a nie gejowską, jakby ktoś o tym nie wiedział.
To że się mówi o problemach tej mniejszości, nie znaczy się go propaguje (bo się nie da kogoś skonwertować na czy uleczyć z homoseksualizmu bo to NIE JEST choroba, a orientacja).
Idźcie się Polaczki leczyć z homofobii. Tyle się wypowiadacie o problemach, których nawet nie chcecie zrozumieć/zweryfikować...
Jako że temat nie dotyczy filmu, tylko tradycyjnych polskiej kaszanki w głowie, temat uważam za wyczerpany ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones