PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 549
ocen
7,3 10 1 35549
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

Gniot.

ocenił(a) film na 1

Twórcy filmu powinni płacić za oglądanie takich gniotów. Nieporozumienie.

mathshmati

Też się dziwię, jakim cudem to coś ma średnią ocenę wyższą niż 2/10. A jakim cudem ma średnią wyższą niż 6/10, to już w ogóle przechodzi pojęcie. To fą fą.
Czy ktokolwiek wie, co znaczy "fą fą"? Jakieś sugestie, co to znaczy?

ocenił(a) film na 2
Trojden

skórcona wersja "figo fago" :D

ocenił(a) film na 8
Trojden

Ja się nie dziwię, moim daniem ocenę ma za niską, bo TAKIE filmy powinno się ludziom pokazywać, takie, które maja jasny przekaz i pokazują jak ta rządowa mafia działa. Jakbyś go widział, to byś wiedział. Z pełnym przekonaniem daję mocne 8, bo dawno ni widziałem tak życiowego filmu.
No ale widać są tu tacy, którzy wolą w filmach gloryfikowanie bandytów, gale najmana czy komedie romantyczne, których odróżnić nie można...
W ogóle widzę tu zlot jakichś dziwnych kont, co na filmewbie prawie w ogóle się nie udzielają, tylko do tego filmu się nagle przyczepili... Jak to ma być "uczciwe" komentowanie to dzięki...

waqwant

ja tez tu widzę "uczciwe" zawyżanie ocen


ocena jest oszukana i nadmiernie zawyżona.

ocena jest jeszcze za niska po tym jak fejkowe konta dały powyżej połowy ocen 10-tki?

olagura

oszustwo PIotrka polegające na zawyżeniu ocen jest oczywiste

Orlagura

pracowity chłop

Bekemam

ale czy za taką pracowitość podziwiać?

Orlagura

raczej nie

Orlagura

bo to jest nieuczciwość

ocenił(a) film na 3
Orlagura

Piotrek tak podbił sobie ocenę scenarzysty, ze jest lepszy od Christophera Nolana

użytkownik usunięty
mathshmati

Niestety się zgadzam, 1 to może przesada, ale to bardzo slaby film.

1-ka jest zarezerwowana dla jeszcze gorszego filmu

protip07

zastanowiłem sie, zero lepiej

protip07

zero leżące

ocenił(a) film na 8
mathshmati

Założyłeś to konto tylko po to, żeby ten film obrazić i postawić mu "1"??? Jesteś jakimś trollem? Bo obrażenie tego filmu to chyba jedyna twoja działalność na tym portalu

waqwant

Piotrek, trollujesz i oszukujesz i posądzasz innych o to co ty robisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones