PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663526}

A Werewolf Boy

Neukdaesonyeon
7,6 2 657
ocen
7,6 10 1 2657
Neukdaesonyeon
powrót do forum filmu Neukdaesonyeon

Cudny film, pośmiane, popłakane wszystko czego trzeba mi było dzisiejszej nocy. Oczywiście nie mogłam się doczekać by obejrzeć ten film więc nie szukałam nawet zbytnio napisów i obejrzałam RAW. - czeka mnie druga runda z napisami ;D

Po Nice Guy'u ostatecznie przekonałam się, że w Song Joon Gi to nie tylko ładna buzia ale, że drzemią pokłady talentu; przyznam, że nie sądziłam że aż takie. Przyznam też, że nie sądziłam że spodoba mi się gra aktorska Park Bo Young. Widziałam z nią kilka dram i jeden film ale nigdy mnie jakoś nie powaliła a tu było nieźle. Nie będę analizować filmu bo i tak nikogo to pewnie nie będzie interesowało ale prawie same pozytywy :) Film serdecznie polecam..

marmolada_xd

... że drzemią w nim pokłady talentu ... - oczywiscie nie moge zapisac wyedytowanego posta powyżej.

ocenił(a) film na 9
marmolada_xd

Gdzie widziałaś ten film? szukałam i nigdzie online nie mogę obejrzeć;/ podasz proszę stronę?:)

Gosia5

Nie oglądałam online. Słowo na określenie mego czynu jest tutaj zakazane, ściągnęłam go :P

ocenił(a) film na 9
marmolada_xd

aha:) rozumiem Cię doskonale:D

ocenił(a) film na 7
marmolada_xd

Z jakiej strony, bo nie mogę go znaleźć??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Askol

na zalukaj jest, albo na films-online

ocenił(a) film na 9
Gosia5

z polskimi napisami:)

ocenił(a) film na 7
Gosia5

znalazłam też fajną stronkę love-drama.pl .

Gosia5

jest z ang napisami na drama crazy :)

ocenił(a) film na 7
pajaaa

jak kto szuka to na plejtubie(zeby sie z regulaminem nie gryzlo ,kazdy wie ocb)

dzikudzina

jak ktos lubi takie filmy...dla mnie zbyt dlugi...smutna bajka...i wedlug mnie za wysoka ocena na filmwebie,ledwie dotrwalam do konca

użytkownik usunięty
olasza

koreańskie filmy mają takie uroki. jeden jest długi i zdawałoby się, bez porywającej akcji, a jednak każda najmniejsza scena jest majstersztykiem, inne są tak krótkie i dobre, że człowiek siedzi z głupią miną przed ekranem i pyta: jak to?! koniec?! (always 2011) są jeszcze doskonałe filmy koreańskie (frozen flowers 2008, strzała wojny). wilkołak jest urokliwy i przyjemny; czasem sztuką jest dostrzec komizm sytuacji lub jej dramat i co do tego filmu właśnie tak jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones