PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614974}
6,2 104
oceny
6,2 10 1 104
Szwedzka robota
powrót do forum filmu Szwedzka robota

Proszę dać szmal na pełnometrażowy remake z tymi samymi aktorami, btw gdzie w obsadzie jest Roman? - ten gość to polski Richard E. Grant. Rozbudować wątki i będzie piękny komediodramat. Tylko niech zatrudnią konsultanta od amfetaminy bo tu technicznie zawalili.

Picu

Hej. A nie wiesz czy znajdę go w necie?

ocenił(a) film na 7
Madream

Raczej nie, bo tez szukalem. W telewizji w krotkich metrazach lecial na C+ chyba.

Picu

Dzięki za odp.

Picu

Ja wiem, że pewnie nie życzysz tu sobie tego typu dygresji, ale obawiam się, że nie dadzą na to kasy bez wplecenia jakichś wątków o antysemityzmie.
(To raczej mało popularny film, więc mam nadzieję, że nie rozpętam dyskusji o spisku Żydów, katofaszyzmie w Polsce itd.)

Film jest również dlatego dobry, że pokazuje histerię wywołaną przez działania paru idiotów, a nie jakikolwiek "problem społeczny", czy to antysemicki, czy brak poszanowania dla dóbr historycznych, czy jakikolwiek inny, o czym wspominał piekarz82.

ocenił(a) film na 7
HARDBOILED_WRITER

Dziękuje za wyrozumiałość oraz przenikliwość -rzadko spotykaną wśród nieznajomych w necie. A oni muszą się kiedyś nauczyć, że takie filmy jak ten w formie rozrywkowej od dawna sprawdzają się na świecie i jakoś te problemy poruszają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones