PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337163}
5,7 225
ocen
5,7 10 1 225
The Grand
powrót do forum filmu The Grand

Wydaje mi się, że mój poprzednik niezbyt uważnie oglądał ten film i nie zgadzam się w 100% co do gatunku. Film jest warty uwagi, ukazuje on świat pokerowych graczy, a także ich problemy codziennego życia. Postaci są bardzo wyraźne, wręcz przerysowane, ale przybiera to bardzo fajną w odbiorze postać. Mimo tego, ze film na pierwszy rzut oka zdaje się być głupią amerykańską komedią, posiada on w sobie parę głębszych przemyśleń, czegoś co chciał przekazać reżyser. Ukazuje on wielowymiarowość ludzi i podaje w prostej, prostackiej wręcz, lae w końcu skierowanej do amerykańskiego odbiorcy, formie. Nie zgadzam się też z przedmówcą, co do nieznanej obsady. Autor tego komentarza raczej ośmieszył się wykazując brak znajomości takich artystów jak Werner Herzog, Dennis Farina, David Cross czy Cheryl Hines! Może nie jest to kino na najwyższym poziomie, ale z pewnością polecę znajomym i nieraz sam do filmu tego powrócę!

użytkownik usunięty
jestrab

ale ten film mial byc gniotem z założenia :)Taką obrano koncepcje. przecie to widac odrazu.Szukanie w nim ''dobrego filmu'' mija sie z celem... zobacz ''incydent w lochnes'' (tego samego pana) zrobiony do spółki z herzogiem to może zakumasz.

''posiada on w sobie parę głębszych przemyśleń''---->hahahaha

Z czym sie zgodze to z tym że ni9e każdy zakuma ten film... i podejrzewam że i ty nie skumales skoro szukasz w nim pozytywów.Swoją drogą jestem w szoku że on dostaje siano na te filmy:).Ten film jest ''dobry inaczej'' jest jak koles z zespołem downa tańczący na bankiecie w stivena spilberga xD.

''skierowanej do amerykańskiego odbiorcy''---> wątpie w to... ten film nie wiem do kogo jest skierowany:D ale napewno nie do prostaczków(herzog itd).Chodz pewnie takowi na ten film w stanach poszli...

a może to wlasnie satyra tego pana na przemysł hoolywodzki i samego siebie? *uj wie...

dalem mu 5 ... zastanawiam sie nad 10:D ten film jest żenujący ale niekiedy prawie plakalem ze smiechu (sceny z herzogiem sa masakra)

jestrab

Są napisy do tego filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones