PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376117}

Upiorna noc Halloween

Trick 'r Treat
5,9 10 700
ocen
5,9 10 1 10700
6,7 6
ocen krytyków
Upiorna noc Halloween
powrót do forum filmu Upiorna noc Halloween

Świetna zabawa

ocenił(a) film na 8

Momentami zamierzenie kiczowaty, przewrotny, zabawny misz masz czterech historii, które łączą pewne motywy. Świetne oddany został nastrój nocy halloween w małym amerykańskim miasteczku. Historie przeplatają się niemal idealnie. Ogólnie miałem wrażenie, jakbym oglądał taki gorowy pełnometrażowy film z serii „Czy boisz się ciemności ?”. Na pewno się spodoba się to wszystkim – trzeba lubić takie kino z przymrużeniem oka. Ja lubię i nawet nie ma do czego się przyczepić. Najlepsza scena z filmu to ta SPOJLER kiedy Anna Paquin jako wilkołak zabiera się za gościa, a w tle zaczyna grać „Sweet dreams” w wersji Masona..mniam KONIECSPOJLERA. Bardzo fajny, lekki, nastrojowy i nieco kiczowaty filmik – 8/10

ocenił(a) film na 8
Scifrenis

Jestem pozytywnie zaskoczony,po opiniach na Filmwebie spodziewałem się jakiegoś słabego filmu, a dostałem przyzwoitą propozycję. Historie były ciekawe, dodatkowo były powiązane ze sobą, co lubię. Przestraszyć film raczej nie przestraszy (choć jump sceny stały na niezłym poziomie, zwłaszcza w historii z "dyniowatym" dzieckiem), ale ogląda się fanie.

Także stawiam 8/10, z pewnością nie był to zmarnowany czas.

ocenił(a) film na 9
chiaki985

Pierwsza zasada filmwebu nie sugerować się opiniami na nim :D wracając do sedna jestem absolutnie zauroczony tym filmem. Jest klimatycznie, ale też lekko i z humorem. Oczywiście oddaje genialnie klimat halloween.

ocenił(a) film na 7
Wostock

Oceny na filmweb nie należy brać poważnie, bo na tym portalu oceny filmów słabych, średnich i dobrych często mają porównywalne oceny, a na innych portalach takie coś się nie zdarza.
Zresztą na filmweb nawet bardzo wysoko cenione filmy mają dość niskie oceny.

Upiorna noc Halloween 2007 imdb 6,8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones