Alan Cumming

7,4
5 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Cumming

Widziałem go w kilku filmach, ale doceniłem go za dwie role. Pierwsza to cudowna kreacja Saturninusa w Tytusie Andronikusie (tu mnie powalał tym połączeniem furii i zagubienia) a druga to także dobrze zagrana (i wyśpiewana) rola wykładowcy w Reefer Madness - The Movie Musical. Po tych dwóch filmach stwierdzam, że gość ma zdolności ale powinien częściej grać w dobrych filmach bo marnuje swój talent na drugoplanowe rolę w kiepskich filmach.

Lech_qv

a trzecia to oczywiście w X-men 2 jako Nightcrawler.niesamowita charakteryzacja i gra.

Lech_qv

i nie zapominajmy tez o szalonym Borysie z Goldeneye :)

Lech_qv

Ja osobiście te dwie podane przez was role zaliczam do drugoplanowych w kiepskich filmach (on zagrał tam dobrze lecz film utrudnia dostrzeżenie jego talentu) ale to kwestia gustu. Świetnie też zagrał w współreżyserowanym przez siebie "The Anniversary Party”, ale oglądając ten film miałem wrażenie, że powstał właśnie głównie po to, aby aktorzy mogli się popisać swoimi zdolnościami (fabularnie może nie jest źle, ale nic szczególnego natomiast aktorsko jest rewelacyjnie szczególnie w wykonaniu Cumming'a i Leigh).

Lech_qv

apropo wyglądu, na zdjeciu głównym na Filmweb, bardzo przypomina mi młodego Roberta DeNiro

rafraz

Eli Gold - "Good wife" - dla tej postaci oglądam ten serial! Ostatnio doszłam do wniosku, że byłoby cudownie gdyby temu bohaterowi poświęcili oddzielny serial. Alan w tej roli jest po prostu boski. Pamiętam go z innych ról, gdzie wcielał się w dość ekscentrycznych bohaterów, ale dopieru przy tej roli mam wrażenie, że może ukazać w pełni swoje zdolności aktorskie.

glodita

Zgadzam się w 100%. Najciekawsza postać w całym serialu, odkąd się pojawił oglądam Good wife tylko z jego powodu! Fantastyczna gra!

glodita

również się zgadzam, aktorsko bije resztę na głowę - bezkonkurencyjny. Dla mnie jedyny powód, żeby oglądać ten serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones