Carolina Bartczak

Carolina Anna Bartczak

6,1
996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carolina Bartczak
Shadow_dawnego_gggggg

dokładnie, przed chwilą przeczytałam wywiad z nią. Rodzice w trakcie stanu wojennego wyjechali z Polski do Niemiec tam urodziła się Carolina, następnie rodzina wyjechała do Kanady. Ona biegle mówi po Polsku, czasami odwiedza Łódź i Wrocław.

Lefrina

Trzymam za nią kciuki, bo Polaków mało w Holywood. Nawet Rumuni mają swojego Sebastiana Stana. Nasze W.R., A.B.C. i I. M. kiepsko. Już lepiej Grochowska, a zwłaszcza Dorociński. Z Kotem i Kulig to nie wiem, co będzie. Poczekamy, zobaczymy.

Shadow_dawnego_gggggg

nie no trochę osób polskiego pochodzenia mamy w Hollywood.

Bestia

No przecież, że są. I kiedyś też byli. Na przykład Szmul Wonsal, Aaron Wonsal, Hirsz Wonsal, itd.

AndBiel

tak, René Goscinny

AndBiel

Bestia ma na myśli Jonathana Lipnickiego. Wzorowy Polak, ,,cki" wskazuje na szlacheckie pochodzenie, pewnie chodzi w polskim kontuszu, pękamy z dumy....

Bestia

Kto??? Dawaj....

Shadow_dawnego_gggggg

dużo tego, wystarczy poszperać w necie.

Bestia

Bestio, ale mi chodzi o takich Polaków, co mają oboje rodziców Polaków i są jakoś związani z Polską. Nie takich jak mulatka Ella Balinska. To samo Wasikowska. Polskie nazwiska, ale Polki w połowie. Dobra, Yvonne Strahovski, to tak. W Jułesej to każdy (choćby w promilach) ma krwi od indiańskiej, po afrykańską, a na żydowskiej kończąc. Pamela Anderson też jest ,,Polką", choć ona sama o tym nic nie wie,

Shadow_dawnego_gggggg

W Polsce, z całym szacunkiem, ilość "krwi" niemieckiej, rosyjskiej, szwedzkiej, tureckiej, czeskiej, żydowskiej etc też jest niemała. Słowiańskość to już od wieków mit. W sumie zanim się na dobre rozwinął, był nieaktualny.

hyrkan

Chlen, zadnitsa i girkana kamney

Shadow_dawnego_gggggg

Rzadko ostatnio trafiasz w temat. :)

hyrkan

Chlen, zadnitsa i kucha girkana - to jest dopiero mit

Shadow_dawnego_gggggg

A ty właściwie wiesz, dlaczego wklejasz te same komcie wiele razy?

hyrkan

co ty bredzisz?

Shadow_dawnego_gggggg

Translator ci nie przetłumaczył pytania?

hyrkan

Oby twoje plemniki nietrafiały do celu

Shadow_dawnego_gggggg

nie wiem jak w Rosji, ale w Polsce piszemy "nie" rozdzielnie z czasownikami

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shadow_dawnego_gggggg

kurcze, rzeczywiśce mam popsuty komp, dlatego nie mogę odpowiedzieć bez błędu

Shadow_dawnego_gggggg

Nie komp, poza tym się zgadza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shadow_dawnego_gggggg

Przecież mówię, że nie komp ci szwankuje. :) Znów polszczyzna i znów jakbym pisał do funkcjonariusza rosyjskiego aparatu propagandy.

hyrkan

już zdązyłęs naskarżyć

Shadow_dawnego_gggggg

:) Im bardziej nie radzisz sobie z regulaminem forum, tym bardziej naskakuj na mnie :)

hyrkan

niereformowalny kapuś

Shadow_dawnego_gggggg

No cóż, patriotyzm.

hyrkan

Mam do ciebie ważne pytanie, ,,patrioto" hyrkanie. Otóż czy potępiasz Armiego Hammera za jego słowa („Jestem w 100 proc. kanibalem”; „Potrzebuję twojej krwi, pragnę jej”; „Co gdybym chciał odciąć jeden z twoich palców u nóg i trzymał go zawsze przy sobie w kieszeni, żebym miał kawałek ciebie w swoim posiadaniu?”) do Elizabeth Chambers?

Shadow_dawnego_gggggg

Zauważyłeś, że o Ukrainie i o Izraelu piszesz, jakbyś cytował propagandę Putina?

hyrkan

Ale co z tym Hammerem? Zadałem pytanie.

Shadow_dawnego_gggggg

Ja zadałem wiele pytań. Na ilu forach teraz piszesz ataki na Ukrainę, Unię, Izrael czy USA?

hyrkan

Odpowiem ci, ale ty najpierw odpowiedz w sprawie Hammera.

Shadow_dawnego_gggggg

Wydaje mi się, że to dziwne pisać komuś takie wiadomości. Jeśli są prawdziwe, to do paki z kanibalem. Jeśli to jednak fantazje, jak twoje o tym, że nie odstajesz od poziomu forum, to wiele zależy od zgody rozmówców.

Shadow_dawnego_gggggg

Teraz będę czekać aż ogarniesz proputinowski trolling na innych forach? :)
Popatrz, jak prawica wspiera Putina. Orban, LePen, w Polsce Konfederacja albo Sieci. Pogratulować patriotyzmu.

hyrkan

TO DOŁOŻĘ SZCZEGÓŁY:Hammer chciał zgrillować i zjeść żebro Courtney Vucekovich. A Paige Lorenze, powiedział, że chce znaleźć lekarza, który usunie jej żebra. Mówił, że może usunąć te dolne, a on je uwędzi, ugotuje i zje !!!! ("Nie potrzebujesz ich" - powtarzał - opowiadała kobieta, dodając, że był "stuprocentowo poważny"). Lorenze wyznaje, że Armie... wyciął jej nożem na skórze literę "A", jakby chciał ją "oznaczyć". ,,Nie tylko było to ekstremalnie bolesne, ale on później jeszcze chwalił się tym znajomym" - twierdzi.

Shadow_dawnego_gggggg

Czyli to było kłamstwo, że mi odpowiesz? :)

hyrkan

ty, hyrkan, to twoja towarzyszka?
https://i.redd.it/ais46657irw51.jpg
Bojowo jesteście nastawieni. Już się boję.

Shadow_dawnego_gggggg

O widzisz, tak właśnie wygląda prawda dla prawicy. "odpowiem, odpowiem" i cisza . Nie szanujemy trolli Putina, Shadow. I to się nie zmieni.

hyrkan

Minska ,,prawda"? Tak która oczerniała prezdydenta Dudę? Trole putina? To oni podsyłali intruzów pod granicę, których gloryfikował hyrkanek?

Shadow_dawnego_gggggg

A ty wspierałeś wypychanie uchodźców do lasu. Tak właśnie robili ludzie podporządkowani Putinowi.

hyrkan

Zartujesz? Skąd to wziąłeś?

Shadow_dawnego_gggggg

Intruzów to Putin na fora nam wysyła. Atakują Europę, Unię, LGBT, lewicę, wartości europejskie. A szerzą rasizm.

Rozumiesz o kim mowa?

hyrkan

Czyli mam rozumieć, że inzyniery i lekarze dodatkowo zajmują się oszczerstwami wobec polskich pograniczników, jak dziennikarzyny ,,New York Times'a"? O to ci chodzi?

Shadow_dawnego_gggggg

Broń przestępców, jeśli lubisz.

hyrkan

Ale co z tym Hammerem, powiedz?

Shadow_dawnego_gggggg

Ile razy mam powiedzieć?

hyrkan

Co putin pisze o izraelu?

Shadow_dawnego_gggggg

Dokładnie to, co ty. O góralach, wzgórzach, etc. Jakbyś kopiował.

hyrkan

A więc twierdzisz, że Wgórza Golan nie są syryjskie? To czyje?

Shadow_dawnego_gggggg

I dalej propaganda putinowska. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones