Famke Janssen

Famke Beumer Janssen

7,4
19 254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Famke Janssen

Motyw ona ma prawie 50 lat, dał bym jej max 30.

killerek132

dokładnie 5 listopada 2014 ma 50 :* wygląda na tę 30 zobacz ja sobie bez makijażu dałabym jej wtedy 38

Martusia333

oświetlenie robi swoje,widziałam ją w różnych ujęciach i nie zawsze wygląda na 35 :P ale ogólnie świetnie się trzyma

CelineMarie

W tych X-Menach to rzeczywiście czasami oświetlenie nie daje rady - wygląda dużo starzej niż ma to pewnie wyglądać. A tu ją jeszcze ożywili... Ale poza tym pogratulować jak się trzyma babka.

killerek132

No i stuknęło.
MILF

ZiD0

No no najlepszego... Myślałem że ma max 35 a tu proszę! Nieźle się zdziwiłem

Nathan27_filmweb

Hehe, dzisiaj też Tilda Swinton ma urodziny, tylko 4 lata starsza, a jest tak obrzydliwa, że nawet fotoshopy jej nie pomagają, a Famke laska jak się patrzy (pewnie też sporo wyfotoszopowana, ale można jej darować)

killerek132

Leżę i niewierzę. Maksymalnie 40 '

killerek132

W 2002 roku wyglądała starzej niż teraz :)Obejrzyjcie z nią film z tamtego okresu:)Myślę,że zatrzymuje swój w miarę młody wygląd dzięki specyfikom - lifting itd... W sumie w dzisiejszym świecie filmu to normalne i dotyczy wielu aktorek i aktorów Hollywood:)Obecnie wygląda na 40 lat.W sumie lepiej oglądać na wielkim ekranie kogoś atrakcyjnego niż więdniejącego.

użytkownik usunięty
MADALENE_filmweb

Od kiedy lifting to specyfik? Haha. :D

killerek132

powiedzmy 39

killerek132

Niesamowite! Dobrze zakonserwowana

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
killerek132

Najlepiej wyglądała w Goldeyeye ale teraz trochę się ponaciągała .

Ruben_fw

Właśnie nie zgodzę się. W "Goldeneye" wygląda jak nastolatka, jakby miała jeszcze pryszcze. Najlepiej wyglądała wg mnie w "Hemlock Grove" - piękna, pewna siebie kobieta. Ale o gustach się nie dyskutuje.

killerek132

Lubię i podziwiam tę aktorkę, ale kompletnie nie mam pojęcia o czym wy mówicie. Fakt wyglądała dużo młodziej kilka lat temu, ale wystarczy poprzeglądać jej obecne zdjęcia. Coraz mniej przypomina siebie. Przegina z tym odmładzaniem się.

killerek132

Każda dziewczyna mogąca przeznaczyć kilka milionów $ na hirurga plastycznego wylądałaby wyśmienicie, a wy się jaracie jak nastoletnie walikonie. ;)

AmonGoeth

Otóż widzisz moja kochana przyjaciółko właśnie że się mylisz. Urodę można starać się podtrzymać ale nie upiększyć. Albo ktoś ma urodę albo nie i nie ma znaczenia ile pieniędzy posiada z brzydkiego kaczątka w DiCaprio czy Belluci się nie zmieni :)

killerek132

Niestety, zobaczcie sobie jak dzisiaj wygląda :( Po botoksie i chirurgu plastycznym. Kolejna piękna kobieta traci swą urodę w mgnieniu oka :(

starkowiec495

To prawda. Przesadziła. Te napompowane policzki, wygląda okropnie.

killerek132

Aktualnie wygląda strasznie, zmasakrowała się botoksem, proszę bardzo oto monstrum:
https://www.shutterstock.com/pl/editorial/image-editorial/three-christs-film-scr eening-new-york-usa-09-jan-2020-10522059az

killerek132

Nie przesadzacie. Wygląda na swój wiek.

killerek132

nie nadawal bys sie do oceniania wiek po wygladzie chyba ze gustujesz w babciach

killerek132

Wygląda na 70 po operacjach plastycznych. Masakra. Niejedna 70 bez operacji wygląda lepiej, a nie jak potwor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones