Famke Janssen

Famke Beumer Janssen

7,4
19 254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Famke Janssen
acha60

Właśnie miałem pisać że chyba się napompowała bo na ostatnich zdjęciach wyglada nie najlepiej.
Szkoda bo bez tego wyglądała dobrze!

IronMannn

Dokładnie. W filmie Postcard Killings okropnie się to rzuca w oczy. W pierwszej chwili nawet nie byłam pewna, czy to ona...

jasminowaa

Właśnie jestem po tym samym seansie i moja reakcja jest identyczna. Jak ją zobaczyłam w pierwszej scenie to aż musiałam sprawdzić, czy to rzeczywiście ona. Szkoda, szkoda.

kakabubu

Masakra co ze sobą zrobiła.

acha60

Właśnie zobaczyłem ją w Instynkcie pierwotnym. Ledwo ją poznałem, spuchnięta jak po walce z Tysonem...no dramat...

acha60

Właśnie oglądam ją w "Zatrutej Róży" i jestem w głębokim szoku...
Efekt jak u Ewy Minge.

acha60

Myślałem, że zwymiotuję jak ją zobaczyłem - tak zmasakrować swoją urodę.
Nigdy nie rozumiem dlaczego kobiety to robią - dla zakrycia kilku zmarszczek, pompują sobie twarz, na której zanika wszelka mimika? O co tym laskom chodzi?

acha60

Właśnie oglądam Jak nas widzą... Aż zajrzałam tutaj, bo nie wierzyłam, że ta pompka to Famke! 53 lata miała i po co jej to? Aż mi to fizyczny ból sprawia. Na dokładkę Felicity Huffman nie wygląda lepiej. Co to za moda?!

Liusah

Najgorsze jest, że to w ani jednym przypadku, żadnej aktorki nie było na plus, a po drugie to jest nieodwracalne. A mimo to kolejne idiotki próbują tego na sobie jakby pomijając, że ich sympatycy, czy admiratorzy lubią je takimi jakimi są teraz.

acha60

Akurat oglądam film "Zniknięcie"i mam identyczne spostrzeżenia - to była piękna kobieta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones