Ian McKellen

Ian Murray McKellen

8,8
68 600 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McKellen

trzecie miejsce w rankingu najlepszych aktorów? No seeeerio?

LarryTheNinja

Wbrew pozorom Gandalf nie jest ani jego jedyną rolą, ani najwybitniejszą. Sam Kellen traktuje go jako poczciwego staruszka po drodze do innych rzeczy.
Co do X-men, użył stwierdzenia: 'masquerading as Magneto'.

TangoAndWaltz

Nadal zbyt mało na trzecie miejsce. System umieszczania aktorów w rankingach jest na Filmwebie lekko upośledzony ;) Sądzę, że Ian McKellen powinien zamknąć czwartą/piątą dziesiątkę. Pozdrawiam ;)

LarryTheNinja

Był już taki temat. Chodziło mi nie tyle o to, że Kellen jest najlepszym aktorem świata, co o to, że Gandalf nie jest do końca reprezentatywną rolą dla sir Iana. Stąd zarówno mega wysoka ocena budowana na 10 dawanych za LOTR i Hobbita, będących skokiem w bok w karierze, jak i krytyka tegoż - nie mówią zbyt wiele o McKellenie jako aktorze.

TangoAndWaltz

Zrozumiałem, zrobiłem po prostu niepotrzebną dygresję ;) Dzięki w każdym razie. Trzymaj się.

LarryTheNinja

Trzymaj się. :)

LarryTheNinja

rola gandalfa(oraz magneto),należą do juz kultowych,a że ludzie oceniają pod pryzmat rozrywkowy a nie artystyczny,to tak jest już,też uważam że 3 miejsce to stanowczo za wysoko,ale nie ukrywam że bardzo lubie mckellena z powodu tych ról,i jakoś te 3 miejsce mi nie przeszkadza,gdyz jak napisałem wcześniej to oceniają filmwebowicze a nie krytycy filmowi,a filmwebowicz jest przeważnie zwykłym człowiekiem,który raczej ocenia to przez pryzmat własnej sympatii,a nie oceny aktorskiej danego aktora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones