PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737687}

Snow White with the Red Hair

Akagami no Shirayuki-hime
7,4 944
oceny
7,4 10 1 944
Akagami no Shirayuki hime
powrót do forum serialu Akagami no Shirayuki-hime

Będzie kolejny sezon?

ocenił(a) serial na 9

Anime to po prostu kocham :-)
Wie ktoś cóś na temat ewentualnego 3 sezonu?

ocenił(a) serial na 8
Tindela

Podobno zastanawiają się czy robić. Ale im dłużej to trwa, tym bardziej tracę nadzieję, że coś z tego wyjdzie. A szkoda, bo jest to fajna historia i mangi sporo już wyszło, także byłoby z czego robić :)

ocenił(a) serial na 9
Fluffnik

Ja (jak z każdym innym anime które wpadło mi w oko ale niestety nie dotrwało do końca historii) zawsze "zabieram się" za mangę bo chcę się dowiedzieć co było dalej ale po przeczytaniu kilku rozdziałów się poddaję... Jest jakaś metoda żeby czytać mangę? A może można to dostać w postaci książki? :( sam tekst 0 obrazków!

ocenił(a) serial na 8
Tindela

Nie mam pojęcia czy można coś takiego dostać, a nawet jeśli to na pewno nie w Polsce.
Ja czytam po angielsku na stronach internetowych, na początku też dziwnie czytało mi się, ale potem się przyzwyczaiłam, może z Tobą będzie podobnie :)

ocenił(a) serial na 9
Fluffnik

OK więc jak z Trudi Canavan - czytaj póki się nie przyzwyczaisz a potem już z górki całą serię ;) ;P
Dobrze że mi się już "kilka" rozdziałów uzbierało do tego czasu :D

ocenił(a) serial na 9
Tindela

mangę zaczeli wydawać w Polsce. Z tego co się orientuje nie odbiega od anime a sama historia w mandze już bardzo wyprzedziła anime :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones