Chirurdzy (2005)
Chirurdzy: Sezon 12 Chirurdzy sezon 12, odcinek 23
odcinek Chirurdzy (2005)

At Last

44m
8,3 472
oceny
8,3 10 1 472
Chirurdzy
powrót do forum s12e23

S12E23

ocenił(a) serial na 8

Ale jaja Meredith z Riggsem. Owen nie będzie zadowolony :D

ocenił(a) serial na 6
Iwona2313

No właśnie, ciekawe co z tego wyjdzie?! I ciekawe, czy jeszcze pojawi się dr Thorpe :P

ocenił(a) serial na 8
andzia321

oby nie jakoś mu źle z oczu patrzyło :D

ocenił(a) serial na 10
andzia321

No taki trochę Ken z niego był, kiczowata ta uroda jak dla mnie, a Riggsa lubię strasznie

ocenił(a) serial na 9
Lynn

Ja czekałam na ten moment prawie od początku tego sezonu, pasowali mi do siebie i tyle (końcówkę tego odcinka oglądałam kilka razy). Mam nadzieję, ze dr Thorpe już się nie pojawi. Z tą uroda zgadzam się w 100%.
Tylko żeby ten wątek poprowadzili jakoś fajnie, a nie skończyli na jednorazowym epizodzie.

ocenił(a) serial na 6
Nyks_06

No ja też oglądałam ten fragment kilka razy i uważam tak samo jak ktoś na fejsie skomentował, że Mer potrzebuje takiego faceta, który by z nią konkurował w pewien sposób a nie lizał jej tyłek ;P wątek na pewno zostanie pociągnięty, a jestem również ciekawa reakcji Owena :)

ocenił(a) serial na 9
andzia321

moze ktos wie gdzie mozna obejrzeć ten odcinek na jakiej stronie bo ja nigdzie nie mogę znaleść go gdzie ogladacie ten serial?????????????????

ocenił(a) serial na 9
kasia100041

Filiser. Pod spodem są linki gdyby główny nie działał

Iwona2313

A co powiedzie o Alex i Jo? Taka fajna para! Alex w końcu dojrzał i stwierdził ze jest gotowy na małżeństwo, a ona co?! Co takiego ukrywa ze nie może za niego wyjść?

ocenił(a) serial na 8
Marzenocha

A pamiętacie jak niby była w ciąży i co ? Teraz z tym małżeństwem pewnie będzie miała jakąś głupią wymówkę ... Może znów związana z tym że mieszkała w samochodzie i coś tam coś tam

ocenił(a) serial na 7
Iwona2313

A mnie Mer wkurzała w tym odcinku, jak ma zły dzień to na każdym się wyżywa, uważa się chyba za pępek świata.

ocenił(a) serial na 8
Azsjas

no cóż w serialu jest pępkiem świata

ocenił(a) serial na 7
Iwona2313

Nie dla mnie, w pierwszych sezonach ją lubiłam, teraz nie mogę na nią patrzeć, strasznie się zmieniła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones