PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041132}

Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace

The Curious Case of Natalia Grace
6,2 734
oceny
6,2 10 1 734
Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace
powrót do forum serialu Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace

Nie są w stanie określić ile lat ma człowiek? Zmieniają wiek na podstawie włosów łonowych? Każda osoba która się wypowiada sprawia wrażenie niespełna rozumu. Dziwaki jak się patrzy.

binabal

Rodzice adopcyjni dużo ściemniali, więc ja bym z rezerwą podchodziła do tych "rewelacji". I zostało już udowodnione, że Natalia się urodziła w 2003 r.

ocenił(a) serial na 5
astrid_johansson

Ale mi udowodniono, jakas ukrainka powiedziala ze ja urodzila w 2003. Ja bym ukraince nie wierzyl. Dziwnie wygladala ta mała.

wearethepeople

A mi to się spina. Jej zachowania moga wskazywać na wykorzystywanie seksualne. Nie wiem, w którym momencie, czy po trafieniu do US, czy może jeszcze nastąpiło to w Ukrainie - ale może być coś na rzeczy. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wczesne osiągnięcie dojrzałości seksualnej, jej zachowania i słowa - chyba poszłabym tym tropem. Nadużycia natury seksualnej tez mogą zostawić odbicie na kształtującej się osobowości. I raczej była jednak dzieckiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones