Nowy Eden
powrót do forum 2 sezonu

Wydała siostrę na śmierć, żeby uratować Astrid.

dirt16

chyba właśnie twórcom o to chodziło żeby pokazać Astrid jako coś swego rodzaju guru sekty, niemniej masz rację Gabi to największa idiotka

ocenił(a) serial na 8
dirt16

Ta dziewczyna to jakaś porażka. Od zaginięcia siostry szukała ją na każdy możliwy sposób, przeprowadziła własne śledztwo, zlokalizowała jej pobyt i wyruszyła w podróż żeby ją uratować...tylko po to żeby zaraz ją skazać na śmierć, bo nazwała ją wiewióreczką xD Mocno brakuje logiki w tym wątku, bo ja rozumiem że Astrid ma mocny wpływ na ludzi, ale Gabi gdzieś po drodze chyba zgubiła resztki mózgu. W sumie nawet fajny wątek i aż nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
marza4366

Zgadzam się z dirt - przez większą część seoznu miałam ochotę zamordować Gabi, ale z drugiej strony - czyż nie tak działa sekta? Gabi jest najlepszym przykładem jak osoby takie jakie Asrid - guru sekty mogą zmanipulować ludzi, tak że ci stawiają ich ponad wszyskim i nie myślą racjonalnie. Jedyna nazdzieja w tym, że na konie sezonu Gabi naprawdę przejrzała na oczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones