PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684177}

Vicious

7,8 1 662
oceny
7,8 10 1 1662
Vicious
powrót do forum serialu Vicious

Samą obsadą...

ocenił(a) serial na 4

No niestety, ale formuła wyczerpuje się w rekordowym czasie (dwa odcinki!), a wzajemne docinki głównej pary już tylko męczą i nudzą. Wielkie nazwiska w obsadzie nie gwarantują świetnej zabawy.

http://seryjnie.blogspot.com/2013/05/nowi-zgryzliwi-tetrycy-vicious.html

sandorzyca

Zgadzam sie. Z tym, ze jak dla mnie to formuła nie wyczerpala sie po dwóch pierwszych odcinkach, ale juz w polowie pierwszego. Dziwie sie, za tacy renomowani aktorzy zgodzili sie na udział w takim gniocie.

ocenił(a) serial na 9
sandorzyca

Nie zgadzam się. Dialogi, gra aktorska i humor w typowo angielskim wydaniu. Boki zrywam przy każdym odcinku. Ian i Derek są genialni i świetnie kreują swoje postaci.
Kwestia gustu :-)

ocenił(a) serial na 9
khazad7_2

Ja również mam ubaw podczas każdego kolejnego odcinka i nie mogę się doczekać kolejnych. Serial jest kwintesencją angielskiego humoru, który nie każdemu się podoba.

ocenił(a) serial na 9
tanit_filmweb

A więc witam zwolennika humoru angielskiego :-)
Ciekawe kiedy będą jakieś informacje o 2 sezonie i czy w ogóle powstanie... :/ OBY POWSTAŁ! I oby miał znacznie więcej jak 6 odcinków... ale nie ma co się dziwić, ta seria jest po prostu pilotażowa.
Jak będzie OK i się zwróci, to pewnie podejmą decyzję o kontynuacji. A jak nie...zakończą na tych 6 odcinkach :(

ocenił(a) serial na 9
khazad7_2

jest już nowy odcinek :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
khazad7_2

Jak dla mnie świetny, bardzo lubię Allo Allo, Co ludzie Powiedzą, więc ten serialik mi spasował bardzo :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sandorzyca

Moim zdaniem serial jest świetny. Przy każdym odcinku płaczę ze śmiechu ^^ Polecam każdemu kto lubi angielski humor.

ocenił(a) serial na 8
sandorzyca

Mi serial bardzo, BARDZO się podobał. Oglądałam późnym wieczorem i musiałam zakrywać sobie usta, żeby śmiechem nie pobudzić reszty domowników :-)

McKellan i Jacobi doskonale kreują swoje postaci, a angielski humor jest dokładnie taki, jaki powinien być :-) Z niecierpliwością czekam na drugi sezon.

Tsukiakari

Zapowiada się super, gdzie mogę obejrzeć?

sandorzyca

mnie się również podoba, mimo iż momentami przynudzają (głównie Violet)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones