PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655304}

Blast of Tempest

Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster
7,5 1 299
ocen
7,5 10 1 1299
Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster
powrót do forum serialu Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster

Oglądałem Death Note, Ergo Proxy, Elfen Lied, Code Breaker, Night Head Genesis. CZy to jest
równie dobre ?

ocenił(a) serial na 7
ShinigamiK

Do zakończenia serii zostały jeszcze 2 odcinki więc ciężko ocenić to jako całość. Patrząc na tytuły które wymieniłeś [w całości oglądałem tylko Ergo Proxy] to nie ma co porównywać, gdyż Zetsuen no Tempest wypada co najmniej blado. Sadzę jednak że warto dać tej produkcji szansę ze względu na kreację głównych bohaterów [są całkiem sympatyczni na swój sposób i co najważniejsze nie są idiotami]. Jeśli szukasz serii na nudny zimowy wieczór i słowo magia nie budzi u ciebie jakiejś szczególnej odrazy to życzę miłego seansu :)

Odbiegając lekko od tematu to z ”kolekcji” jesień 2012 poleciłbym Ci Psycho-pass lub Shin Sekai Yori gdyż produkcje te są o wiele ciekawsze. Dodatkowo daj znać jaka tematyka anime cię interesuje to może podrzucę Ci kilka tytułów [w końcu trochę się tego naoglądałem;)]

Morgrim

Do ulubionych zaliczam DN, Code Breaker i Elfen Lied, które mnie bardzo zaciekawiły. Jakbyś mógł luknąć na mój profil w seriale do obejrzenia. Tam mam kilkanaście, które mają dość dobre recenzje. Może znasz coś podobnego do tamtych. Możesz wymienić kilkanaście tytułów z tych gatunków:
- fantasy-przygodowe (takiego szukam bo czytam literature fantasy)
- kryminał-horror- psychologiczne (coś podobnego do DN, Elfen Lied)
- historyczno-przygodowe, może być z domieszką fantasy (lubie filmy historyczne, chce zobaczyć jak to jest z anime)
Z góry dziękuje :).

ocenił(a) serial na 7
ShinigamiK

Polecam również Psycho Pass, Code Geass, Berserk, Darker than Black, Mirai Nikki też powinno być niezłe. Wrzuć sobie te pozycje myślę że Ci się spodobają

konrad89

Ok. Dzięki. Code Geass próbowałem, ale mechów nie lubię :/.

ShinigamiK

zobacz troche wiecej odcinków Code Geas bo naprawde polecam . Tez nie przepadam za mechą ale akurat CG naprawde warto poswiecic czas .

ocenił(a) serial na 6
K4karotto

mi Zetsuen no Tempest przypasował bardziej niż Psycho-Pass

ocenił(a) serial na 5
ShinigamiK

Daj szansę CG - po 5 odcinku mechy już w ogóle nie przeszkadzają a pod wzgledem fabularnym jest to majstersztyk :D

ocenił(a) serial na 2
LeliaChant

Dokładnie. Chyba najlepsze anime, jakie stworzono.

ocenił(a) serial na 5
Prokrastynatorrr

Sic! Teraz trudno o równie dobre. Z sezonu na sezon coraz mniej choćby porównywalnych tytułów do perełek w stylu CG.

ocenił(a) serial na 7
ShinigamiK

ciężko powiedzieć żeby tytuły które wymieniłeś były ''dobre'', co najwyżej niezłe ale Zetsuen polecam, chociaż do 10 odcinka własciwie nic się tam szczególnego nie dzieje nie dzieje.

ktyczynski

Tamte mi się podobały. A rzuciłbyś może jakiś tytuł co ci się spodobał to luknę.

ocenił(a) serial na 7
ShinigamiK

z tego ci widzę to lubisz bardziej anime w których coś się dzieje na ekranie, więc sprawdż sobie Mirai Nikki ( najlepszy thriller w tym roku, z świetną i nieprzewidywalną fabułą) Steins'Gate (świetna, lekka, zgrabna fabułą z bardzo poruszającymi wątkami do tego genialnie dograny dubbing który składa się z czołowej śmietanki seiyu) Phantom: Notameno genei no (genialny thriller/dramat z świetną muzyką i głęboko rozbudowanym profilem postaci) Serial Experiments: Lain (chyba bardziej popularne animne w polsce niż w japonii. nie będę pisał szczegółów, po obejrzeniu pierwszego odcinka wchłoniesz je bardzo szybko)

ktyczynski

Dzięki wielkie ;)

ocenił(a) serial na 2
ktyczynski

Steins'Gate jest dobre, ale nie jest lekkie tak dla uściślenia.

ocenił(a) serial na 9
ShinigamiK

Jeśli twoim zdaniem "Elfen Lied" jest dobre, to to wykracza poza skalę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones