PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613205}
7,5 262
oceny
7,5 10 1 262
Ballance
powrót do forum gry Ballance

... jak nie dało się grać. :D

Niezwykle przyjemna, klimatyczna i pomysłowa gra. Doszedłem bodajże do 7 levelu i poległem. Gameplay zrobił się frustrujący i nie dałem rady przejść dalszych poziomów. Nie mniej jednak do tego momentu bawiłem się przednio. No i ten podkład muzyczne. Osom.

Mam nadzieje, że zrobią dwójkę ale już lepiej zbalansowaną pod względem poziomu trudności i zręczności. hehe

użytkownik usunięty
STAMiNA

Sprawdź Switchball. Podobna gra, i podobnie jak w Ballance, wymiękniesz na ostatnich poziomach :D

ocenił(a) grę na 7

Dzięki. Sprawdzę ten tytuł. :)

wiesz może jak uruchomić tę grę na win 10 ?

_Bunuel_

chodzi o Switchball

ocenił(a) grę na 7
_Bunuel_

Nie wiem ale może Google wie i nie mówię tego złośliwie... :)

STAMiNA

szperałem wszędzie ale nigdzie nie ma odpowiedzi. Ballance z 2004 śmiga na win 10 a gra 3 lata młodsza już nie. tak przy okazji w Ballance nie śmiga mi 13 level, który wgrywa się osobno (mam czarny ekran), też nie znalazłem odpowiedzi.

użytkownik usunięty
_Bunuel_

ja grałem na ps3 to nie wiem ale znalazłem na jednym forum mini-poradnik



I figured out how to install it. Assuming you have the disk....

,,After you've ran setup.exe (run as an admin by right clicking) and have the game installed you'll need to navigate to the physx folder on the disk. Then right click on PhysX_SystemSoftware.exe and click "properties" then navigate to the compatibly tab and "run in compatibly mode for windows xp service pack 3. After you hit apply, Right click on PhysX_SystemSoftware.exe again and click run as an administrator. You'll then need to navigate to the "directx" folder on the diskand run DXSETUP.exe as an admin as well.

I can finally play switch ball on windows 10! ''

daj znać czy podziała, może komuś się przyda jeszcze.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Marudzisz, bo nie dałeś rady :) Ja przeszedłem całość, na tych planszach 'kosmicznych' się namordowałem, ale da się. A specem od gier na pewni nie jestem. 10/10. Wyjątkowa gra.

ocenił(a) grę na 7
michal.2907

To spoko. :)

Ja już dalej nie wyrabiałem i mnie szlag trafiał. :)

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Muszę odświeżyć. Zamiotła mnie pod dywan ta gra! Znasz coś podobnego?

ocenił(a) grę na 7
michal.2907

Kolega wyżej poleca "Switchball".

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Widziałem, ale czekam na więcej. Nie musi być o kulce :) Raczej szukam zręcznościówki z oddanymi prawami fizyki. Vip ribbon się nie liczy:)

ocenił(a) grę na 7
michal.2907

A widziałeś coś takiego?
https://www.filmweb.pl/videogame/Bridge+Constructor+Portal-2017-799567

? :)

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Nie znaju.

ocenił(a) grę na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones