PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638609}
7,1 65
ocen
7,1 10 1 65

X Men: Mutant Academy 2
powrót do forum gry X-Men: Mutant Academy 2
Lecho1523

Tekken jest banalnym ciulstewkiem dla lamerów, a nie najlepszą bijatyką.
Zawsze i wszędzie jest tylko jeden król bijatyk - Mortal Kombat, a po nim jest właśnie X-Men: Mutant Academy.

Don_Kina_Akcji

BUHAHAHAHA. Mortal Kombat z prościutkim systemikiem (takim na poziomie "Tekkena") chowa się przy serii "Street Fighter". To jest bijatyka do której trzeba mieć skilla żeby opanować 100%.

neo_angin

HAAHAHAHAHA!!!!!xD
Dobry żart opowiedziałeś!
A tak na serio to w które części MK'a napieprzałeś?? Bo na pewno nie w "Deadly Alliance" czy "Armageddon" na PS2 -
tam to jest ćwiczenie umysłu i pieprzonej taktyki! Te części to nie jest "4" kaj biegasz i napier.dalasz ile wlezie tylko tam
trzeba ruszyć mózgownicą by zastosować odpowiednią taktykę do przeciwnika. Zaś Tekken?? Zwykła prosta łupanka - ot co!
W tym "wspaniałym" Tekkenie nawet nie trzeba niczego się uczyć - po prostu nakurvviasz byle jak w byle jakie knefle, a twój
goguś odpier.dala jakieś je.bnięte piruety i inne gówna - w "Mortal Kombat" tego nie było, nie ma i nie będzie! W "Mortal Kombat"
potrzebne jest myślenie, reflex i pamięciówka! Wiem co mówię, bo grałem we wszystkie pozycje z przygodówkami włącznie:
* Mortal Kombat
* Mortal Kombat II
* Mortal Kombat 3
* Mortal Kombat Trilogy
* Mortal Kombat 4
* Mortal Kombat: Deadly Alliance
* Mortal Kombat: Deception
* Mortal Kombat: Armageddon
* Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero
* Mortal Kombat: Special Forces
* Mortal Kombat: Shaolin Monks. Jeszcze jakieś pytania, biatch??:)))

Don_Kina_Akcji

Grałem w II, Trilogy,,4, Armageddon, vs DC, oraz tego nowego i to zwykła klepanina dla niewymagających (znaczy wymagających brutalności w odróżnieniu od serii Street Fighter lub chociażby Virtua Fighter. Zresztą i Tekken jest lepszy. W mortalu turnieje to rzadkość bo to bijatyka dla CASUALI. System do opanowania przez pięciolatka (porównaj ze skillowym street fighter).

neo_angin

Mówisz oczywiście o Street Fighter 2?

Lecho1523

Tak i ogólnie o wszystkich częściach hybrydach wyłączając moim zdaniem nieudaną trójkę.

neo_angin

A mi się właśnie trójka podobała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones